KPMV - úvodní stránka

3. června

13.00 hod.

BITVA VARNSDORF

• Klub historického šermu Primo Victoria vás srdečně zve na první ročník nezapomenutelné historické podívané.
  • Koná se u rybníka Mašíňák.
  • Program pro veřejnost: 13.00 - začátek akce; 14.00 - turnaje jednotlivců; 15.00 - vystoupení šermířské skupiny; 16.00 - šermířská bitva; 17.00 - volná zábava (lukostřelba, jízda na koni, možnost rozhovoru se šermíři atd.); 18.30 - vystoupení hudební skupiny; 21.00 - ohnivá show.
  • Vstupné v předprodeji: dospělí 100 Kč, děti do 15 let 50 Kč, do 3 let zdarma. Vstupné na místě: dospělí 150 Kč, děti do 15 let 70 Kč, do 3 let zdarma.
  • Předprodej v restauraci Koliba a v infocentrech ve Varnsdorfu a Krásné Lípě.

17. června

18.00 hod.

VLČÍ HORA - NOBILIS TILIA

• Součástí exkurze bude návštěva bylinné zahrady v areálu společnosti Nobilis Tilia s odborným výkladem, rozhledna na Vlčí hoře, prohlídka křížové cesty v Brtníkách.
  • Odjezd autobusem z Varnsdorfu aut. nádr. v 8.21 hod. do Vlčí Hory (linka č. 202 do Brtníků), návrat v odpoledních hodinách.

PŘIPRAVUJEME

na další měsíce

• Září nebo říjen 2017 • 12. (poslední) vycházka podél Mandavy: Žitava

V současné době je muzeum kvůli chystané rekonstrukci uzavřeno.

Program občanského sdružení KPMV probíhá v náhradních prostorách.

Sídlo muzea (včetně zázemí KPMV) je přechodně umístěno na ul. Legií 2574 (donedávna dětské a hudební odd. Městské knihovny).

Prodej publikací a razítkování pasů Tolštejnského panství nejsou přerušeny.

Telefon: 412 334 107                        Adresa: Legií 2574, Varnsdorf, 407 47

(na toto číslo lze i faxovat)

E-mail: kpmv@quick.cz                   Skype: kpmv_varnsdorf My status

www.mapy.czUmístění budovy muzea na mapě (budova nyní uzavřena)