KPMV - úvodní stránka

do 31. října 2021

Výstava v Muzeu Rumburk:

ZKAMENĚLÝ ŽIVOT

• Člen mineralklubu při Kruhu přátel muzea Varnsdorf  představuje další část své mineralogické sbírky - tentokrát zkameněliny
  • Výstava je přístupná v otvíracích hodinách Muzea Rumburk (pobočka Oblastního muzea v Děčíně)

Vystava_vytvarniku

Výstava

do 31. října 2021

Výstava v Muzeu Rumburk:

VÝSTAVA VARNSDORFSKÝCH VÝTVARNÍKŮ

• Klub přátel výtvarného umění při Kruhu přátel muzea Varnsdorf zve na výstavní přehlídku prací čtyř svých členů a jednoho hosta
  • Vystavují: Běla Dlouhá - paličkovaná krajka, Zdeněk Henych - vitráže, Martina Kabeláčová (Horní Podluží) - paličkovaná krajka, Jana Mudrochová - keramika, malba, Jiřina Nováková - malba.

Vystava_vytvarniku

PŘIPRAVUJEME

• Výstava vybraných snímků ze soutěže FOTOROK 2021 se kvůli epidemiologickým opatřením sice neuskutečnila, ale náhradou za ni bude její virtuální prohlídka, kterou připravujeme ve spolupráci s Městskou knihovnou Varnsdorf.
  • Staré fotografie Varnsdorfu, hospody - 3. díl

V současné době je muzeum kvůli chystané rekonstrukci uzavřeno.

Program občanského sdružení KPMV probíhá v náhradních prostorách.

Sídlo muzea (včetně zázemí KPMV) je přechodně umístěno na ul. Legií 2574 (donedávna dětské a hudební odd. Městské knihovny).

Prodej publikací a razítkování pasů Tolštejnského panství nejsou přerušeny.

Telefon: 412 334 107                        Adresa: Legií 2574, Varnsdorf, 407 47

(na toto číslo lze i faxovat)

E-mail: kpmv@quick.cz                   Skype: kpmv_varnsdorf My status

www.mapy.czUmístění budovy muzea na mapě (budova nyní uzavřena)